Szinte a Mikulás ajándékaként, új informatikai eszközök érkeztek iskolánkba, a fenntartó Szigetszentmiklósi Tankerületi Központon keresztül megvalósított informatikai fejlesztés kapcsán.
Intézményünk összesen 15 db asztali számítógépet, 8 db laptopot és 3db projektort kapott, a továbbiakban pedig, még 8 db táblagép is fog érkezni. Az új eszközök által jelentősen javulnak a feltételeink, amelyek XXI. századi nevelés-oktatás elvárásait hivatottak megvalósítani. Informatika termünk elavult számítógépei helyére, 15 darab, teljesen új és korszerű asztali számítógép kerül.
A laptopokat a pedagógusok használhatják akár saját felkészülésükhöz, akár a tanítási órákon a tanulók foglalkoztatására, csoportmunkára vagy egyéni fejlesztésre.
A projektorok egy része a tantermekben kerül rögzítésre.
A táblagépeket diákjaink fejlesztő és felzárkóztató feladatok megoldásában használhatják.

Köszönjük az eszközöket!